تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه40 متر مغازه و دفتر اداری عاشق اصفهانی

40 متر مغازه و دفتر اداری عاشق اصفهانی

1 هفته پیش در باتون

متراژ
40
ساخت
1380
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏7,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏186,250,000 تومان
با سلام . آب برق گاز تجاری بر اتوبان و قبل از زیر گذر
مغازه دارای سرویس بهداشتی و امکانات کامل می باشد
بالای مغازه 40 متر اداری راه مجزا از داخل بن بست همزه ولی میشه سر هم بشه برا استفاده راحت تر به عنوان انبار و غیره یه تیغه بینشونه
مدارک قولنامه اون محدوده همه قولنامه ای هستن 40 ساله مال خودمونه و خودمون ساختیمش اولین باره خرید و فروش میشه
واحد بالا مغازه حمام و سرویس بهداشتی و راه به پشت بام دارد یه سوییت کامله
22 متر حدودا تجاری پرداخت شده لطفا کسانی که به منطقه آشنایی دارند و خریدار هستند تماس بگیرند

معاوضه با کلنگی 4 رو پیلوت محدوده لاله تا طوقچی
و آماده تخلیه تا آخر برج می باشد