ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
دفتر کار، اتاق اداری و مطب
400 متر فلت نوساز / منطقه ممتاز شهرک غرب/
400 متر فلت نوساز / منطقه ممتاز شهرک غرب/
2 روز پیش در امانیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
400
ساخت
1403
قیمت کل
128,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
320,000,000 تومان
طبقه
5
بنام خدا...
قابل توجه خریدارواقعی و سرمایه گذاران ..
❌400 متر فلت نوساز
(تماس فقط خریدار حقیقی)
فوق زیر قیمت منطقه / آخرین تماس
خریدی منحصربفرد وایده ال
✔زیرساخت های اداری فعال
✔لابی + 2لاین آسانسور
✔موقعیت اداری/ تکواحدی
✔اسناد آماده بدون ریشه و ایراد
✔مدارک کامل آماده استعلام خریدارمحترم
سالن یکدست ایده ال جهت تهجیزات اداری
قیمت باورنکردنی مالک بسیار فروشنده
⚜--)توضیحات تکمیلی دیگر ▪︎▪︎
قیمت متری 320 میلیون / نداریم....
با احترام کمیسیون یک درصد دریافت می شود
()()()()()()()()()()()()()()()()()()()(()()()()
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت