تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی4000متر در رودسر پلاک 1دریا

4000متر در رودسر پلاک 1دریا

1 هفته پیش در تجریش

قیمت کل
‏130,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏32,500,000 تومان
حاشیه دریا 52متر
حاشیه کوچه 63متر
آب برق گاز دارد
4000متر سند
: زمین 4000 متر ساحلی
دارای سند 6 دانگ تک برگ
دارای پروانه ساختمانی
شامل
استخر عمومی به متراژ 1115متر
رستوران ساحلی 225 متر
6 واحد اقامتی 52 تا 55متری تک خواب
1واحد 3خواب دوبلکس 205.5متری
دارای ساختمان تجهیز کارگاهی شامل انباری ونگهبانی 
دارای آب وبرق وگاز
بعد از ساخت وپایان کار قابلیت ساخت 10واحد ویلای سویسی چوبی
: بلوک اول آپارتمان دوبلکس فنداسیون وستون اول اجرا شده
بلوک دوم آپارتمانهای یک خوابه سفت کاری تمام شده آماده برای نازک کاری
قیمت نقدی: 130/000/000/000 تومان
با 10درصد تخفیف به مناسبت میلاد امام رضا (ع) در زمان معامله
قابل تهاتر به صورت نصف نقدی نصف تهاتر