تائید

400متر/ خوش نقشه/اهورا ملک/شاخه

2 هفته پیش در فردیس

متراژ
400
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏39,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏97,500,000 تومان
طبقه
1
⚜️به نام آنکه جان را فکرت آموخت ⚜️

فروش به مدت محدود
✅️✅️ شاخه اصلی فردیس. بین کانال و سوم

فروشنده واقعی و منعطف.
زیر قیمت.
نبش اصلی.
165 متر طبقه اول.
45 متر طبقه دوم
روف گاردن
دارای 3 سند تک برگ

⭕️⭕️ مناسب رستوران. دپارتمان. کلینیک و ...
50 درصد تهاتر با آپارتمان و خودرو

کارشناس فروش: خانم رامش
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
      این یکی از صدها فایل خرید و فروش ماست.
جهت کسب اطلاعات بیشتر یا معرفی موارد مشابه لطفا
☎️همین حالا تماس بگیرید
☎️از 8صبح تا 8شب (حتی روزهای تعطیل)
☎️با افتخار پاسخگو میباشم
....................................................................
✅️عضورسمی اتحادیه
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

دپارتمان اهورا ملک سلیمی بورس املاک مستغلات