ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
صنعتی، کشاورزی و تجاری
400متر زمین چهار دیواری کاربری صنعتی25بر در صباشهر
400متر زمین چهار دیواری کاربری صنعتی25بر در صباشهر
1 هفته پیش در صباشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
400
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
9,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
24,000,000 تومان
بسمه تعالی
املاک پرشین
ملک سرمایه گذاری و به قیمت
400متر زمین عرصه و عیان چهار دیواری فقط دو طرفش دیوار کشی شده
یک روبع تا تهران فاصله داره
کاربری صنعتی. سند مادر داره از 10هکتار قولنامه بنچاق معتبر میتونید اقدام کنید برای سند
مالک پول لازمه زیر قیمت داره میفروشه با ماشین هم معاوضه داره خونه داخل صباشهر هم میزنه
ملک برق داره ساخته بشه اب هم میکشن
طرح هادی خورده ربطی هم به جهاد کشاورزی نداره خیالتون راحت شسته رفته هستش
صباشهر بر خیابون امیرالمومنین
بر جاده همه تجاری و سوله در اوردن نصفش رو هم میتونید 5دهنه تجاری دربیارید
قیمت ملک متری24تخفیف پای قرارداد
ادرس املاک پرشین
صباشهر بلوار تاجیک خیابان چمران انتهای نور 17 مسکن پرشین
یادتون باشه زمین هیچ موقع تولید نمیشه خاک یعنی طلا
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت