تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا400متر ویلا مدرن بهشت واقع در لم آباد ملارد

400متر ویلا مدرن بهشت واقع در لم آباد ملارد

21 ساعت پیش در ملارد

متراژ
110
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
400 متر مربع
قیمت کل
‏13,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏33,250,000 تومان
املاک تماس نگیرد

400متر ویلا مدرن زیبا
110متر بنا 2خواب
فول فرنیش
استخر سرپوشیده 4فصل
درختان میوه و گل کاری
مستقل با لوکیشن استثنایی
آب و برق و گاز و سهمیه آب کشاورزی
40متر سرایداری یا سوییت میهمان
سند مادر عرصه و اعیان
مستقل با امنیت و دسترسی عالی

واقع در ابتدای لم آباد ملارد