تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی400متر کلنگی غربی تهرانپارس

400متر کلنگی غربی تهرانپارس

1 هفته پیش در تهران پارس

قیمت کل
‏180,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏450,000,000 تومان
400متر ملک کلنگی بهترین لوکیشن فرعی دنج بهار تهرانپارس
4 طبقه بنا قابل سکونت و ساخت
یک طبقه پیلوت جای 5تا پارکینگ
تک مالک فروشنده واقعی فوری.
ملک های مشابه با متراژ های مختلف موجود می باشد فروشنده واقعی
املاک سفیر
مشاور خانم یاری