تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا402متر خونه آپارتمان یکجا.فول کامرانیه شمالی

402متر خونه آپارتمان یکجا.فول کامرانیه شمالی

1 روز پیش در فرمانیه

متراژ
402
ساخت
1404
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
402
قیمت کل
‏345,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏858,208,000 تومان
بنام خدا
402متر خونه آپارتمان یکجا.فول لاکچری
متریال کلا خارجی
ارتفاع سقف بلند
6خواب 6خواب مستر
استخر.سونا
روف
تاپ لوکیشن کامرانیه شمالی
سند تک برگ آماده محضر
پاسخگویی تا 12شب
ارادتمند شما.خوشبین
............