تائید
فروش مسکونیآپارتمان40متر خوش نقشه تک واحد پارکینگ غیر مزاحم

40متر خوش نقشه تک واحد پارکینگ غیر مزاحم

1 روز پیش در وحیدیه

متراژ
40
ساخت
1396
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏133,750,000 تومان
طبقه
3
درود و احترام خدمت شما

⚜️پارسا هستم کارشناس و مشاور امور ملکی⚜️

واحد فوق ساخت 96 خوشگل خوش نقشه
رهن 410 ماهی 4 تا برج 10
پرداختی مورد نیاز 4/940

✔️پارکینگ غیر مزاحم
✔️انباری

▫️متراژ: 36 متر سندی
▪️ خواب: 1خواب
▫️طبقه: 3
▪️کل طبقات: 3
▫️تک واحدی : 1

لوکیشن: وحیدیه

قابلیت رهن و وام
er
برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر، همین حالا تماس بگیرید یا در واتساپ پیام دهید.

⚜️دپارتمان بزرگ پلاک یک ⚜️