ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
40متر/فول دیزاین/بهترین/ لوکیشن عالی/
40متر/فول دیزاین/بهترین/ لوکیشن عالی/
21 ساعت پیش در خلیج فارس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
40
ساخت
1395
اتاق
1
قیمت کل
3,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
80,000,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨بهترین را ازویرا هوم بخواهید✨
▪️مشاور ملکی شما: خانم صفائی ▪️
☎️پـاسـخ گـویی 24 سـاعته☎️
مشخصات:
⚡️ نقدینگی+رهن+وام بانکی⚡️خرید را با ما تجربه کنید
✨فاز یک اندیشه بهترین موقعیت جهت سرمایه گذاری با رشد بی نظیر✨
✨جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید✨
دپارتمان ویرا هوم شعبه فعال در منطقه اندیشه
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت