تائید
فروش مسکونیآپارتمان40متر مجیدیه شمالی لاهیجانی کرمان 16متری شمس اباد

40متر مجیدیه شمالی لاهیجانی کرمان 16متری شمس اباد

1 روز پیش در مجیدیه

متراژ
40
ساخت
1387
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏8,299,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏207,475,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
2
جهت ساختمان
شمالی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
4
40 متر
طبقه اول
با پاسیو
ادرس واحد واقع در مجیدیه شمالی پایین تر از لاهیجانی خ حسینی کوچه موذنی

ادرس املاک پارسه:گلبرگ غربی خ صفایی پ 320
مشاور شما :کاظمی