تائید
فروش مسکونیآپارتمان40متر/پارکینگ /دسترسی مترو

40متر/پارکینگ /دسترسی مترو

14 ساعت پیش در مختاری

متراژ
40
ساخت
1384
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏111,250,000 تومان
طبقه
4
✅40متر خوش نقشه مناسب هر نوع چیدمان
✅تک خواب بزرگ و تخت خور
✅دو واحدی
✅ پارکینگ سندی غیر مزاحم
✅انباری
✅تراس
سند تک برگ آماده به انتقال و هرگونه وام بانکی
مالک فروشنده وبا شرایط پرداخت کنار میاید
قیمت کل با پارکینگ 4450
وام 1280
رهن 400
پرداختی شما 2720

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
کارشناس تخصصی منطقه خانم حاتمی ⚜️