ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
410 متر فرمانیه ویو ابدی پنت هاوس برج
410 متر فرمانیه ویو ابدی پنت هاوس برج
1 روز پیش در فرمانیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
410
ساخت
1387
اتاق
3
قیمت کل
180,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
439,024,000 تومان
طبقه
بالاتر
تعداد کل طبقات
30
به نام خدا
⚜️410 متر واحد در یکی از برج های برند منطقه فرمانیه⚜️
⚜️3 خوابه قابل تبدیل به چهار خواب⚜️
⚜️80 متر تراس کاربردی قابل چیدمان⚜️
⚜️باز سازی شده ⚜️
✅✅طبقه پنت هاووس اخر✅✅
⚡⚡⚡⚡دو پارکینگ سندی⚡⚡⚡⚡
سند تک برگ
فروشنده واقعی
((برای بازدید از این پروژه فاخر با ویوی ابدی و
دریافت اطلاعات کامل تماس بگیرید))
((عکس های کامل واحد را در اختیار مشتری قرار میدهیم))
مشاور شما سپهر خلیلی
املاک کارن
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت