تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه42 متر مغازه تجاری شادآباد / karo

42 متر مغازه تجاری شادآباد / karo

14 ساعت پیش در شادآباد

متراژ
42
ساخت
1394
اتاق
1
قیمت کل
‏21,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏500,000,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
وضعیت فعلی
فعال
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
املاک کارو

42 متر تجاری
با انشعابات کامل
آب برق گاز تلفن

شادآباد خیابان جعفری
سند تک برگ

فروشنده واقعی

برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمائید
مشاور شما بابایی