ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
420 متر ویلا نوساز/کنتور/سهیلیه زعفراینه کردان
420 متر ویلا نوساز/کنتور/سهیلیه زعفراینه کردان
1 سال پیش در بهار
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
120
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
420
قیمت کل
5٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬619٬000 تومان
به نام هستی بخش مهربان
✨دپارتمان دستان ،باآرزوی سالی سرشار از حال خوب کنار شماست ✨
مشخصات ملک:
✅420مترزمین
✅داخل بافت
✅کاربری مسکونی
⭕️120متربنافلت
⭕️2خواب ،تک خواب مستر
دستان،جایی ک زندگی از نو معنا میشود
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس شرکت ساختمانی عالیجناب نوین طبرستان سهامی خاص
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت