تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا420 متر ویلایی مناسب ساخت وساز و سکونت 4 باغ بالا

420 متر ویلایی مناسب ساخت وساز و سکونت 4 باغ بالا

1 هفته پیش در سعادت‌آباد

متراژ
1000
ساخت
1371
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
420
قیمت کل
‏124,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏295,238,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
4 با غ بالا

420 متر خونه ویلایی قابل سکونت

مناسب تخریب و بازسازی برای سازندگان

مناسب جهت ساخت آپارتمان ارتفاع 5 روی پیلوت
برای اطلاع بیشتر تماس پاسخگو هستم

جهت اطلاع از موارد مشابه کلنگی ،، ویلایی، آپارتمان، در سعادت آباد،چهارباغ ، مرداویج ،ملاصدرا،..با ما در تماس باشید