تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی432متر کلنگی ناهیدمرزداران

432متر کلنگی ناهیدمرزداران

1 سال پیش در تهران

قیمت کل
140٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
324٬074٬000 تومان
✳️✳️✳️بی تکرار در منطقه ✳️✳️✳️
✨432 متر کلنگی✨

✨بر 18 پهنه R122✨

✨گذر 12 متری✨

⚜️فقط و فقط فروش نقدی
و یا بخشی تهاتر قابل مذاکره ⚜️

⚜️فروشنده واقعی ⚜️
موارد دیگر با متراژ و موقعیت تفاوت
R/M/S موجود است

✳️مسکن سهند ✳️
✳️صفرپور✳️