ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
440متر کامل مسکونی ماسال سند تکبرگ شش دانگ
440متر کامل مسکونی ماسال سند تکبرگ شش دانگ
10 ماه پیش در ماسال
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
2٬728٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
6٬200٬000 تومان
فروش زمین 440 متری در منطقه ای برند و خوش آب وهوا در ماسال با مشخصات زیر:
متراژ: 440 متر
سند: تک برگ (دارای سند معتبر و آماده انتقال)
موقعیت مکانی: منطقه برند و بکر ماسال
کاربری: قابل استفاده برای ویلا سازی، سرمایه گذاری یا سکونت
ویژگی ها: دسترسی آسان به امکانات شهری، منظره ای بی نظیر و طبیعت سرسبز
قیمت بسیار مناسب و استثنایی
برای اطلاعات بیشتر و بازدید با ما تماس بگیرید.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس املاک ماوا سازه
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت