تائید
فروش مسکونیآپارتمان45 متر/تک خواب/سالن پرده خور/بهار شمالی

45 متر/تک خواب/سالن پرده خور/بهار شمالی

2 ساعت پیش در ارم

متراژ
45
ساخت
1390
اتاق
1
قیمت کل
‏13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏300,000,000 تومان
طبقه
4
اگهی کاملا واقعی و بدون مشابه در کل منطقه
-حدقل 30٪ زیر قیمت و بدون هیچ ضعفی
45متر 1 خواب بزرگ مستر کاربردی

طبقه 4با اسانسور+ پارکینگ + انباری سندی

صفرتاصد بازسازی و دیزاین شده شخصی

مهندسی نقشه کشی بسیار حرفه ای به روز

بسیار کم واحد با مشاعات تمیز و شخصی ساز

سالن سراسر پرده خور و بسیار خوش چیدمانک

بدون یک سانت پرتی و مناسب سخت پسندان

محلیتی اعیان نشین با راحترین دسترسی ها به
مترو و شریانهای اطراف و اتوبانها-بهترین فرعی

-بهترین کوچه و بهتر گذر-

✅قابلیت و گرفتن وام تا 1/280

درپازل خانه دار میشوید

▫️بهترین فرصت برای سکونت و سرمایه گذاری
950 تومن در رهن مستجر است تا برج که از قیمت کسر میشود
▫️همین الان با من تماس بگیرید

خانم دیبا