تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی450 متر زمین تجاری مسکونی بر بلوار + سند / کیاشهر

450 متر زمین تجاری مسکونی بر بلوار + سند / کیاشهر

1 روز پیش در کیاشهر

قیمت کل
‏6,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏15,111,000 تومان
به نام خدا

* زمینی به متراژ 450 متر با بر 15 متر از جاده اصلی / دور دیوار و دروازه آهنی / کاربری تجاری مسکونی / ابعاد 30*15 / انشعابات چسبیده / نبش بریدگی با مدرک سند تک برگ به فروش میرسد *

مزیت خرید ؟
✨ این زمین در بر اول بلوار اصلی خط ساحلی واقع شده و این موقعیت مکانی شرایط ساخت رو هم برای ویلا مسکونی و هم املاک تجاری ایده آل ساخته ✨

☎️ آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان هستیم ☎️

⚜️ فایلینگ تخصصی املاک سگال ⚜️

⚫️ رضاپور هستم همراه و مشاور ملکی شما ⚫️