تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا459 متر ویلا نیم پیلوت آلاچیق دارای روف

459 متر ویلا نیم پیلوت آلاچیق دارای روف

14 ساعت پیش در سرخرود

متراژ
240
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
459 متر مربع
قیمت کل
‏29,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,180,000 تومان
گروه املاک 4140
درود بر شما

ویلا نیم پلوت
459 متر زمین
240 متر بنا
دو خواب
روف
الاچیق
سند تک برگ بدون اوقافی
کاملا شخصی ساز
منطقه ساحلی بیشه کلا