تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا460 متری زوج تاپ لوکیشن

460 متری زوج تاپ لوکیشن

3 روز پیش در فرهنگ شهر

متراژ
270
ساخت
1383
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
460
قیمت کل
‏140,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏304,347,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
با درود

460 متری زوج
1 طبقه
درب از حیاط
عرض 15.5
قابل سکونت

بهترین موقعیت برای سرمایه گزاری و ساخت

املاک کومه