تائید
فروش مسکونیآپارتمان470متر،تاپ لوکیشن،زیر قیمت

470متر،تاپ لوکیشن،زیر قیمت

2 هفته پیش در زعفرانیه

متراژ
470
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
‏320,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏680,851,000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
10
به نام خدا
470متر 4 خواب مستر
متریال تمامآ اروپایی
نور وویو جنوب و شمال
پلان بدون نقص و پرتی
10طبقه تک واحدی
طبقه 7
500متر لابی مجلل
سالن اجتماعات مبله
استخر و سونا و جکوزی
کارواش و بیلیارد
روف کاردن 4فصل
3شیفت لابی من
مدیریت از بیرون
بازدید مساوی خرید
40متر سویت برای راننده یا کارگر
4پارکینگ سندی
فوری فوری فوری
25درصد زیر قیمت
مشاور شما مهندس محمود