تائید
فروش مسکونیآپارتمان470متر پنت صیاد دریاچه چیتگر

470متر پنت صیاد دریاچه چیتگر

2 هفته پیش در شهرک گلستان

متراژ
470
ساخت
1398
اتاق
4
قیمت کل
‏77,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏163,829,000 تومان
طبقه
15
وضعیت واحد
بازسازی نشده
320متر بنا
150متر روف گاردن اختصاصی
ویو دریاچه
نورگیر بسیار عالی
از بهترین پنهای منطقه
مناسب سخت پسندان
قیمت برای مدت محدود
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید
مهندس یاسر
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس دپارتمان طهران ۲۲