ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
475متر 2سال ساخت هتلینگ.5تا پارکینگ.فرشته
475متر 2سال ساخت هتلینگ.5تا پارکینگ.فرشته
2 ساعت پیش در الهیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
475
ساخت
1403
اتاق
+4
قیمت کل
475,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
1,000,000,000 تومان
طبقه
9
بتام خدا
475متر هتلینگ.کلید نخورده
تک واحدی هتلینگ
2سال ساخت واقعی
متریال برندینگ خارجی
پلن مجزا
4 خواب کینگ مستر
سوییت مجزا فول فرنیش
2 آشپزخانه فول فرنیش کامل بوش
2تراس بزرگ قابل چیدمان
پارکینگ سندی 5عدد
مشاعات
2لاین آسانسور
لابی بزرگ.لاکچری مبله
استخر سونا فعال شیک و بزرگ
سالن ورزشی مجهز
سالن مهمونی
روف مجهز 4فصل
لابی من 3شیفت
سرایدار مقیم
.......
پاسخگویی تا 12شب
ارادتمند شما.خوشبین
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت