تائید
فروش مسکونیآپارتمان48 متر/پارکینگ سندی/انباری سندی

48 متر/پارکینگ سندی/انباری سندی

1 هفته پیش در شهید اسدی

متراژ
48
ساخت
1382
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏118,750,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨به نام یگانه معمار هستی ✨

✨دپارتمان بزرگ نارون✨
48 متر
1 خواب کاربردی
پارکینگ سندی/انباری سندی
طبقه 3 سندی
خوشنقشه/نورگیر عالی
مالک 100٪ فروشنده

مالک منعطف
واحد فوق العاده برای سرمایه گذاری
ساختمان آرام ، همسایگان محترم
بازدید=خرید

بهترین لوکیشن
کوچه دنج و خلوت
گذر کوچه عالی و پهن

✨ قابلیت دریافت وام زوجین1280 (به عهده ما)✨
✨قابلیت دریافت وام تکنفره 780(به عهده ما)✨

✨قابلیت رهن واحد (به عهده ما)✨
✨همراه و یار شما تا انتقال سند✨

کارشناس فروش : خانم فرجی