تائید
فروش مسکونیآپارتمان48 متری/ نوسازی شده/ امامت

48 متری/ نوسازی شده/ امامت

3 روز پیش در امامت

متراژ
48
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏8,640,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏180,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
عرض ادب و احترام
یک واحد آپارتمان 48 متری در محدود امامت
سرمایش کولر آبی