ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
480 متر باغ ویلا فاز3 کاج
480 متر باغ ویلا فاز3 کاج
6 روز پیش در فاز 3
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
150
ساخت
1398
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
480
قیمت کل
24,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
50,000,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
فروش باغ ویلایی واقع در فاز3 پرند
محله کاج
جنوبی
فول امکانات
سه خواب
سند تک برگ
قابلیت معاوضه با ویلایی 200 متری
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت