تائید
فروش مسکونیآپارتمان48متر/راهپیما/آسانسور

48متر/راهپیما/آسانسور

1 هفته پیش در حلال احمر

متراژ
48
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏4,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏100,000,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
‼️✅️املاک بزرگ آسمان✅️‼️

فروش فوری
مالک صد در صد فروشنده واقعی
واحد صفر تا صد بازسازی شده کامل بدون یک ریال هزینه
دارای آسانسور
آشپز خانه بزرگ جادار
کابینت mdf
دارای گاز 5 شعله
هود
نورگیر عالی
سرویس ها مجزا
سالن خوش نقشه مناسب هر چیدمانی
اتاق تخت خور
کمددیواری بزرگ
کوچه 8متری
دسترسی به مترو و BRT
قابلیت ذکر است مبلغ 500میلیون در رهن مستاجر میباشد که از مبلغ کل کسر شده
پرداختی شما4800
بازدید ازاد
کارشناس امور ملکی و وام
خانم یوسفی
آدرس دفتر:جنوب به شمال نواب صدمتر بعد از پل بریانک روبه روی مسجدغفوری نبش کوچه کمالی پلاک 157املاک آسمان