تائید
فروش مسکونیآپارتمان48متر/طبقه دو/پکیج/پارکینگ سندی

48متر/طبقه دو/پکیج/پارکینگ سندی

20 ساعت پیش در فاز 1

متراژ
48
ساخت
1399
اتاق
1
قیمت کل
‏3,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏81,250,000 تومان
طبقه
2
⭐دپارتمان بزرگ امازون قدم به قدم همراه شماست برای خرید امن وسودمند⭐
من مشاور فعال شما سینا ابراهیمی شمارا با کمترین نقدینگی صاحب ملک سند دار میکنم✅
بازدید=یک خرید ایدآل

مشخصات اپارتمان:
48
یک خواب
طبقه2
پارکینگ سندی

♻️مناسب سرمایه گذاری وسکونت♻️
✅سند تک برگ اماده انتقال✅
اخذ وام با کارگزار دفترتاسقف 1200
اینجابرای هرنقدینگی وسلیقه ای فایل موجود می باشد ⭐
قیمت درج شده در اگهی نقدینگی لازم است
بازدید همه روزه حتی در ایام تعطیل ✅
جهت اطلاعات بیشتر همین حالا با من بگیرید "زندگی در سطح جدید با آپارتمانی که همه چیزش حرفه ایه``