تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا490متر کنتور و سند

490متر کنتور و سند

2 هفته پیش در شهرک سهیلیه

متراژ
110
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
490
قیمت کل
‏7,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏14,591,000 تومان
سند
قول نامه ای
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
خرید مستقیم از مالک
490متر ویلا شهرکی دارای سند وکالتی
نگهبان 24ساعته
آتشکده
نگهبان 24ساعته
110متر بنا دوخواب یک مستر
کابینت هایگلس
مناسب سکونت داعم و اجاره روزانه

املاک زاگرس