ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
4راه باغ تخت/فروش اپارتمان/بهترین قیمت
4راه باغ تخت/فروش اپارتمان/بهترین قیمت
1 هفته پیش در باغ تخت
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
104
ساخت
1404
قیمت کل
15,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
150,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
معرفی یک واحد نوساز ممتاز؛ انتخابی هوشمندانه برای خریداران سخت پسند⏳️
✨️واحد 104 متری نوساز واقع در طبقه دوم، با نمای سنگ سفید درجه یک و ساختی کاملاً مهندسی شده.
✨️این واحد با نورگیر جنوبی بی نظیر، فضای داخلی را در تمام ساعات روز سرشار از نور طبیعی و آرامش می کند.
استفاده از مصالح مرغوب و باکیفیت در تمام بخش های سازه
واحد خام؛ مناسب برای اجرای طراحی داخلی دقیقاً مطابق با سلیقه و سبک دلخواه شما
دسترسی کامل: پارکینگ اختصاصی، انباری مجزا و آسانسور استاندارد
قرارگیری در موقعیتی خوش دسترسی و محیطی آرام و خانوادگی
قیمت گذاری منصفانه و متناسب با کیفیت ساخت و ارزش منطقه؛ گزینه ای ایده آل برای سکونت بلندمدت یا سرمایه گذاری مطمئن.
برای دریافت اطلاعات کامل تر یا هماهنگی بازدید، تماس بگیرید
املاک کوبه/جعفری
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت