تائید
فروش مسکونیآپارتمان4طبقه یکجا /با پارکینگ ها /بهترین موقعیته سرمایه

4طبقه یکجا /با پارکینگ ها /بهترین موقعیته سرمایه

3 روز پیش در پلیس

متراژ
140
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏40,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏285,714,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام
با توجه به روند رکود و عدم ساخت و ساز به علت گرانی های مصالح و بازار بهترین موقعیته تبدیله پول به سرمایه گزاری امن
لطفا مطالعه کنید
140متر زمین
4طبقه 75متری 2خوابه بالکن انباری اپن ام دی اف
در گرگان
هر واحد جدا گانه رهن داده می شود
تخلیه
سن ساخت حدودا 18سال ساخت می باشد
سند یکجا تکبرگ
بازدید دارد
فقط خریداره یکجا تماس بگیره
برای بازدید از ملک و جزییات به املاک مراجعه فرمایید

املاک ☎️☎️☎️☎️☎️