ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
4واحد آپارتمان 110متری یکجا ارزنده
4واحد آپارتمان 110متری یکجا ارزنده
1 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
550
ساخت
1403
قیمت کل
12٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬818٬000 تومان
طبقه
2
➰️بنام خداوند هنر و معماری➰️
با سلام و درود خدمت شما دوستان همیشه همراه
✡️سرمایه گذاری مطمئن با سود تضمینی ✡️
با کمک تیم تخصصی املاک ارزنده یکبار برای همیشه بهترین خرید خود را انجام دهید
●●●●○○○○●●●●○○○○●●●●○○○○
مشخصات:
✡️120متر عرصه 550متر زیربنا
✡️همکف پارکینگ
✡️چهار واحد مستقل روی همکف
✡️هر طبقه دوخواب بزرگ
✡️جهت ملک جنوبی دوسر نور
✡️سازه تمام اسکلت و مهندسی ساز
✡️میلان 8متری
✡️دسترسی کامل و آسان به امکانات رفاهی
✡️مدرک سند شش دانگ ملکی
✡️محدوده علیمردانی
●●●●○○○○●●●●○○○○●●●●○○○○
در املاک ارزنده بازدید همه روزه حتی ایام تعطیل
تنوع فایلینگ قوی متناسب با بودجه و سلیقه شما
مالک محترم فایل های خود را جهت(خرید و فروش ) (رهن و اجاره) به ما بسپارید❗️
آدرس دفتر:
مشهد مقدس طلاب نبش اسماعیل پور13
املاک ارزنده
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
محمدکاظم ارزنده
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت