تائید
فروش مسکونیآپارتمان50 متر 1 خواب ( دور میدان 8 )

50 متر 1 خواب ( دور میدان 8 )

13 ساعت پیش در دردشت

متراژ
50
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏12,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏259,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
✅️ 50 متر / 1 خواب
✅️ نقشه فوق العاده / نور گیر عالی
✅️ آسانسور / انباری
✅️ دسترسی عالی محلی
✅️ نوساز میدان 8 ( متری 400 )
✅️ کارشماس شما پاک نیت