ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
50 متر/تکواحدی/فول بازسازی/بریانک
50 متر/تکواحدی/فول بازسازی/بریانک
2 هفته پیش در سلیمانی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
50
ساخت
1386
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
4,230,000,000 تومان
قیمت هر متر
84,600,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی شده
بالکن
دارد
جنس کف
سرامیک
50 متر واقع در بریانک
«خوش نقشه بدون یک سانت پرتی»;
قابلیت رهن تا 600 تومان
« زیر قیمت منطقه »
مشاور شما در امور ملکی :
« عزیزی »
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت