تائید
فروش مسکونیآپارتمان50 متر شهرداری واوان

50 متر شهرداری واوان

13 ساعت پیش در شهرک واوان

متراژ
50
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,480,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏69,600,000 تومان
طبقه
1
⚜️از لحظه بازدید ثبت سند کنارتان هستیم⚜️

50متر⭕️

1خوابه⭕️

سند تک برگ⭕️

خوش نقشه⭕️

استفاده از بهترین متریال⭕️
____________________________________________
⚜️ دارای ⚜️

پارکینگ❇️

انباریی❇️

تراس ❇️

کمددیواریی❇️

کولر آبی❇️

متریال ساخت بی نظیر❇️
____________________________________________
✅ واحدی بی نقض

✅ مناسب سخت پسندان

✅ دسترسی راحت به مرکز شهر

✅ به خریدار واقعی تخفیف داده میشود

✅ نقشه عالی برای دکوراسیون
____________________________________________
❇️ فایل های مشابه داخل منتظری ، غربی ها ، شرقی ها و تمام نقاط واوان موجود میباشد.

❇️ بهترین واحد ها را با بهترین قیمت از ما بخواهید .

❇️ واحد های مشابه با بودجه شما موجود میباشد .

❇️ اجاره و فروش فوری ملک شما در واوان .

❇️ خرید و فروش ، رهن و اجاره ، مشارکت در ساخت.

❇️ جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس حاصل فرمائید .