تائید
فروش مسکونیآپارتمان50 متری ( تک واحدی ) غیاثی مخبر عارف

50 متری ( تک واحدی ) غیاثی مخبر عارف

6 روز پیش در ارجمندی

متراژ
50
ساخت
1383
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏5,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏111,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
5
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
5
50 متر، ( تک واحدی )
طبقه دوم سندی،
سند تک برگ
شخصی ساز
همسایگان فهیم و مؤدب
تو ساختمان حیوان خانگی هم نداریم، جهت اطلاع عزیزانی که براشون مهمّه.
بسیار تمیز و مرتب
بازسازی شده ( کاغذ دیواری خارجی - نقاشی شده ـ لوله کشی آب رو کار)
محله و کوچه بسیار آرام
دسترسی به مترو 5 دقیقه، به ایستگاه اتوبوس 1 دقیقه
%100 فروشنده هستم
مالک هستم،