تائید
فروش مسکونیآپارتمان50 متری لوکس/پارکینگ سندی/فول دیزاین/سرمایه گذاری

50 متری لوکس/پارکینگ سندی/فول دیزاین/سرمایه گذاری

4 روز پیش در اکباتان

متراژ
50
ساخت
1400
اتاق
1
قیمت کل
‏3,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏77,000,000 تومان
طبقه
1
⚜️مشاور تخصصی ملک خانم سهرابی⚜️

❌️نگرانی نتونی خونه دلخواهت رو بخری پس همین حالا با من تماس بگیر تا راهنماییت کنم❌️

〽️مشخصات واحد:
〽️50 متر خاص
〽️طبقه اول
〽️پارکینگ سندی
〽️سند تک برگ
〽️خوش نقشه
〽️مناسب سرمایه گذاری و سکونت

مشاور شما:خانم سهرابی
جهت دریافت اطلاعات بیشتر و بازدید واحد تماس بگیرید☎️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

املاک باما ٢۴ شعبه دپارتمان