تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی500 متر زمین تاپ لوکیشن صحرای ناران قابل تهاتر

500 متر زمین تاپ لوکیشن صحرای ناران قابل تهاتر

2 روز پیش در لواسان

قیمت کل
‏140,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏280,000,000 تومان
⚜️500 زمین سند شش دانگ ریشه سالم در یکی از بهترین خیابان های صحرای ناران⚜️
✅زمین دونبش با موقعیت جنوبی و شرقی
✅دارای دستور نقشه شهرداری و آماده اخذ جواز
✅قابل تهاتر با آپارتمان در تهران(منطقه 1 و 2)
و یا آپارتمان در لواسان تا 50٪
✅موقعیت زمین بسیار عالی با گذر 10 متری و خیابان مشجر و دنج
✅ریشه ملک سالم و موروثی می باشد و تمامی وراث فروشنده 100٪ می باشند
✅فایل شخصی املاک باران✅
✅✅✅زمین خوش قواره و دونبش با قیمت فوق العاده بهترین خرید سال 1405✅✅✅
———————گروه مشاورین املاک باران———————
☎️برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی تماس حاصل فرمایید☎️
مدیریت: مهندس کردی