تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا504مترویلایی باعرض 14/40

504مترویلایی باعرض 14/40

23 ساعت پیش در شهید بهشتی (مشهد)

متراژ
504
ساخت
قبل از 1370
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
504 متر مربع
قیمت کل
‏72,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏142,857,000 تومان
باعرض سلام
✅️504مترعرصه
✅️حاشیه14/40
✅️123مترتجاری دائم
✅️3دهنه مغازه
✅️حاشیه خیابان اصلی
✅️معبرپهن
✅️ تخلیه

کلید نزد:املاک سپهر

ادرس املاک:
حاشیه خیابان رودکی
بین رودکی 14 و 16