تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی505متر زمین با کاربری مسکونی کد 031

505متر زمین با کاربری مسکونی کد 031

1 هفته پیش در شفت

قیمت کل
‏3,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏6,930,000 تومان
متراژ زمین505
کاربری مسکونی
نامه منابع در دست و بروز
دور دیوار و محصور شده
تمامی امتیازات سر زمین
علمک گاز تیر برق آب شهر سر زمین
دسترسی اسان با مراکز خرید زیر دو دقیقه
خرید یا فروش ملکتان را به ما بسپارید مطمئن باشید مجموعه املاک کادوسان خزر نهایت تلاش و کوشش خود را برای برآوردکردن خواسته شما انجام خواهد داد
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک کادوسان خزر آدرس ما گیلان شفت شالما