تائید
فروش مسکونیآپارتمان50متر/2خواب/نقلی و خوش نقشه/جنت اباد مرکزی

50متر/2خواب/نقلی و خوش نقشه/جنت اباد مرکزی

16 ساعت پیش در جنت‌آباد مرکزی

متراژ
50
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏18,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏372,000,000 تومان

مشاور همراه شما: عسکری