تائید
فروش مسکونیآپارتمان50متر/تک واحدی سالن پرده خور/ مناسب سرمایه گذاری

50متر/تک واحدی سالن پرده خور/ مناسب سرمایه گذاری

16 ساعت پیش در زنجان

متراژ
50
ساخت
1383
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏126,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
4
««« هوالرزاق »»»

✅قابل توجه سرمایه گذاران زیر قیمت تمامی واحدها

✅ 50متر یک خواب

✅ گذر پهن و با جای پارک فراوان

♦️ دسترسی سریع و آسان به مترو و مراکز رفاهی ♦️

✅ سند تک برگ آماده انتقال
✅ امکان اخذ وام مسکن تا 1.280 میلیارد تومنی
✅ قابلیت رهن واحد تا 800 میلیون

▶️ تخلیه آماده سکونت ◀️

✅مناسب سرمایه گذاری و سکونت

مشاور و امین شما : اقای بلوری