تائید
فروش مسکونیآپارتمان50متر تک واحدی فلکه سوم

50متر تک واحدی فلکه سوم

2 هفته پیش در دولت آباد ری

متراژ
50
ساخت
1396
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
‏5,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏108,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
✅️انتخاب خوب هنر شماست✅️

⚜️فرصت طلایی برای خرید آپارتمان شخصی ساز و فول امکانات در منطقه ⚜️

امکانات واحد⤵️

✅ 50 متر تک واحدی

⭕️قیمت کل با محاسبه پارکینگ میباشد⭕️

✴️پیشنهاد میکنم بازدید این واحد را از دست ندهید✴️

توضیحات شنیدنی دیگر در تماس☎️

___////__

املاک برتر شهاب✅

“ مدیر فروش : مهندس ملکا“

⚜️دارای فایلینگ فوق العاده به قیمت و عالی در منطقه
⚜️