تائید
فروش مسکونیآپارتمان50متر/تکخواب/همکف/با پارکینگ/مهدیه

50متر/تکخواب/همکف/با پارکینگ/مهدیه

3 روز پیش در مولوی

متراژ
50
ساخت
1384
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏124,000,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️به نام خدا⚜️

⚜️(دلایلی که این ملک را به شما پیشنهاد میدهیم)⚜️
✅بدون دیوار مشترک واقعی/✅غرق در نور/✅14متر تراس/✅80متر حیاط مشاع/
✅دسترسی به مراکز خرید و مترو و BRTبی نظیر

مشخصات ملک:
50متر/تکخواب/پارکینگ غیر مزاحم سندی/انباری سندی
✅فول بازسازی
✅کابینت ممبران
✅خوش نقشه
✅نورگیر عالی
✅14متر تراس
✅دسترسی به مترو و BRT
به فاصله2دقیقه پیاده
✨بازدید:تغییر آدرس محل زنگی شما✨
اعتبار قیمت تا پایان ساعت اداری تاریخ(1405/2/25)
⚜️(برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید)⚜️
⚜️گروه مشاورین املاک بزرگ فرتاک⚜️
کارشناس تخصصی منطقه:⚜️آقای امانی⚜️