تائید
فروش مسکونیآپارتمان50متر*سراسر پنجره*پارکینگ سندی

50متر*سراسر پنجره*پارکینگ سندی

2 روز پیش در فاز 1

متراژ
50
ساخت
1398
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,050,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏81,000,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✳️به نام یگانه هستی ✳️
⭕مشاور شما خانوم جاوید ⭕
♦️با ما زودتر به نتیجه می رسید ♦️
☑️خونه آیی که حس خوبش را نمی توان نادیده گرفت
✅مشخصات ملک
✅50متر با دیزایین عالی
✅طبقه اول
✅یک خواب بزرگ و تخت خور
✅پارکینگ سندی
✅پذیرایی مربع و مناسب با هر چیدمان
✅تراس دیزایین شده

☑️توضیحات مارا بشنوید و با خیال راحت خرید کنید
☑️تک خواب و سه خواب با بودجه های مختلف
☑️خریداران محترم با حداقل نقدینگی و برای سلیقه شما فایل داریم همین الان تماس بگیرید
☑️هدف ما ایجاد یک معامله درست ،سالم و رضایت بخش برای هر دو طرف است
☑️فاز یک اندیشه بورس خرید و فروش ملک با سند تک برگ و کمترین نقدینگی
✔️قابلیت دریافت وام از 50 میلیون تا 1200 به عهده کار گذار ما

✔️رهن واحد تعهد املاک ما به شما
دپارتمان بزرگ اورانوس
⭕مشاور ملکی شما خانوم جاوید