تائید
فروش مسکونیآپارتمان50متر*مدرن*تخلیه*وکالتی*بلوار امام رضا

50متر*مدرن*تخلیه*وکالتی*بلوار امام رضا

2 هفته پیش در قریشی

متراژ
50
ساخت
1388
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,380,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏47,600,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
⚜️مهمه کارو به کی بسپاری⚜️
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
#فردیس_بلوار امام رضا

✔️50 متر نقلی مدرن
✔️آشپزخانه شیک
✔️1 خواب بزرگ و جادار
✔️کابینت نئو کلاسیک
✔️گاز رومیزی و هود مخفی
✔️کف سرامیک
✔️کولر گازی
✔سرویس فرنگی و ایرانی
✔️کناف کاری و نورپردازی

با همکف کلا 3 طبقه 3 واحدی

برای ارسال تصاویر واحد لطفا داخل چت دیوار پیام بزارید تا براتون ارسال بشه

✅️صفر تا صد بازسازی شده و نیاز به هیچ گونه هزینه اضافی نداره

✅️وکالت محضری

✅️لوکیشن عالی و دسترسی آسان

بازدید با هماهنگی
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
⚜️مشاور امور ملکی شما : خانم شیخلر⚜️

آدرس دفتر : قریشی شمالی سر خیابان 53 املاک گوهرتاج