ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
50متر/مدرن و جذاب/رو به نما/طبقه اول
50متر/مدرن و جذاب/رو به نما/طبقه اول
20 ساعت پیش در جیحون
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
50
ساخت
1397
اتاق
1
قیمت کل
3,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
70,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
⭐ به نام آفریننده زیبایی ها ⭐
✅ آگهی 911
⭐شما در آستانه بهترین تصمیم زندگیتان هستید ⭐
* سرمایه گذاری با حداقل نقدینگی حداکثر سودهای *
✅ با دورود و مهر فراوان غفاری هستم کارشناس امور ملکی در دپارتمان بزرگ
(( ویرا هوم ))
✅ 50 متر دیزاین حرفه ای
✅ بهترین نقطه فاز یک
✅ خواب تخت خور کمد دار
✅ طبقه اول/ بهترین لوکیشن
✅ بهترین گزینه برای سکونت و سرمایه گذاری
✅ سالن فوق العاده خوش چیدمان
✅ پارکینگ / انباری
...........................................
✅ سلیقه و بودجه خود را با ما در میان بگذارید و یک آپارتمان شیک و مدرن تحویل بگیرید
*.پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب *
حتی ایام تعطیل
✅ بازدید همه روزه ✅
با تشکر
✅ مشاور همراه شما بازدید تا سند
غفاری
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت