تائید
فروش مسکونیآپارتمان50متری * تک واحدی * قولنامه محضری * حق وردیان*

50متری * تک واحدی * قولنامه محضری * حق وردیان*

2 هفته پیش در بومهن

متراژ
50
ساخت
1396
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏1,290,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏25,800,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
تمامی مردمان سرزمینم

اگر این فایل مناسب شما نیست ، نگران نباشید ، با هر بودجه ای و سلیقه ای فایل داریم

در املاک اندیشه ، مجموعه ای کامل از ، ویلا ، زمین ، آپارتمان ، مستقلات ، در تهران و حومه آماده ارائه است
با یک تماس به بانک فایل ها دسترسی پیدا کنید ⭐

فایل مربوط ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

‼️‼️زیر قیمت منطقه فرصت را از دست ندهید ‼️‼️

⭕قابلیت دویست میلیون رهن که از قیمت کل کسر می شود ⭕

گاز رومیزی هم گذاشته میشود ☑️

با دسترسی آسان به مدرسه دخترانه و پسرانه ، فروشگاه ، نانوایی ، بلوار اصلی ،

⬅️برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ➡️

باتشکر مشاور شما
داش خانه ⭐⭐⭐⭐⭐